Menu

Olejek Rycynowy Nanoil

olejek-rycynowyOlej rycynowy od dziesięcioleci jest niekwestionowanym królem w pielęgnacji osłabionych, wypadających i wypłowiałych włosów, które straciły kondycję i blask. Stanowi też doskonałą odżywkę do rzęs i brwi – pomaga im odrosnąć np. po nieudanej depilacji i dobrze pielęgnuje skórę. Ostatnimi czasy olejek ten przeżywa swój renesans – został rozsławiony przez blogosferę i kosmetologów, jako jeden z najlepiej oczyszczających skórę metodą OCM. W takim zastosowaniu olejek rycynowy powinna cechować najlepsza jakość, którą bez wątpienia ma Olej Rycynowy Nanoil.

Pojemność: 50 ml
Strona produktu: www.nanoil.pl/olej-rycynowy

OLEJEK RYCYNOWY NANOIL – SKŁAD

Olejek rycynowy od Nanoil zajął wysoką pozycję w rankingu, ponieważ to w pełni naturalny olej tłoczony na zimno, nierafinowany i 100% organiczny. Ma najlepszy skład, a w każdej jego kropli kryje się czysta esencja tego, co najlepsze w pełnych uroku, czerwonych nasionach rącznika pospolitego.

Trzeba przyznać, że Olejek Rycynowy Nanoil jest niezwykły: około 90% jego składu to organiczny kwas tłuszczowy, zwany rycynolowym (rącznikowym) . Okazuje się, że jest on niespotykany w żadnym innym oleju. Olejek rycynowy obfituje też w zaskakująco dużo minerałów i witamin (głównie witamina A i E). Znamienne jest, że olej rycynowy jest niezwykle podobny w budowie do ludzkiej keratyny – to właśnie dlatego jest tak doskonałą kuracją do włosów, rzęs i brwi.

OLEJEK RYCYNOWY NANOIL. JAK DZIAŁA?

Olej rycynowy najlepszej jakości to po porostu nejlepsze efekty na włosach, rzęsach i brwiach, a także skórze. Unikalny skład olejku wpływa korzystnie na wzrost i regenerację włosów, które przestają wypadać, rosną mocniejsze, grubsze, mają ładniejszy odcień i zyskują blask oraz witalność.

OPIS FORMUŁY

To najbardziej gęsty olej ze wszystkich – olejek rycynowy jest tym samym najbardziej wydajny, ponieważ do olejowania włosów zużywa się go o wiele mniej niż w przypadku pozostałych.

Aplikacja może wydawać się nieco trudna, ale szybko nabiera się wprawy w nakładaniu go na skórę głowy.

Trzeba też oswoić się z zapachem olejku rycynowego – ten naturalny ma nietypowy zapach, ponieważ jest wolny od sztucznych aromatów.

SPOSÓB UŻYCIA

To gęsty, wydajny olejek, który nie ścieka z płytki paznokci, doskonale regeneruje włosy i oczyszcza skórę głowy z resztek kosmetyków i wszelkich zanieczyszczeń, a także znacznie przyspiesza porost włosów. Osoby początkujące mogą rozrzedzić olejek rycynowy, łącząc go z inny naturalnym olejkiem np. arganowym, jojoba, makadamia.

Aplikuje się go na skórę głowy jako maskę do olejowania na mokro i sucho, ale olejek rycynowy nadaje się też doskonale do wcierania (regeneracji) płytki paznokci i do oczyszczania twarzy metodą OCM. Jest także niezastąpiony jako naturalna odżywka do wzmacniania brwi i rzęs.

DODATKOWE INFORMACJE

Olej Rycynowy Nanoil jest naturalnym kosmetykiem, jednym z najlepiej odżywiających i regenerujących włosy osłabione, wypadające, które nie chcą rosnąć. Warto jednak pamiętać, że jest on też doskonałą odżywką do rzęs i brwi. Ze względu na unikalny skład i specyficzne substancje czynne (np. kwas rycynolowy) olejek odnajdzie się na wszystkich rodzajach włosów, w tym również na włosach niskoporowatych.

NA PLUS W TYM PRODUKCIE:

 • znak Ecocert – prestiżowy certyfikat przyznawany kosmetykom naturalnym najwyższej jakości
 • jeden z najpopularniejszych olejków do włosów, brwi i rzęs o doskonałych opiniach
 • najlepszy stosunek ceny do jakości
 • w 100% naturalny olejek, nierafinowany, tłoczony na zimno, organiczny
 • wydajny i bardzo skuteczny olej o wielu zastosowaniach w pielęgnacji
 • wszechstronny: idealny nie tylko do włosów, ale i do twarzy, paznokci, na rzęsy i brwi
 • najlepszy olejek kosmetyczny do OCM i olejowania włosów
 • zawiera unikalny kwas tłuszczowy (rycynolowy), doskonały do regeneracji włosów
 • pobudza wzrost włosów, brwi i rzęs i zatrzymuje wypadanie włosów
 • poprawia kolor ciemnych włosów, idealny olej do włosów farbowanych
 • ciemna szkło butelki doskonale chroni cenny olej rycynowy

NA MINUS W TYM PRODUKCIE:

 • gęsty, dla niektórych trudny w aplikacji
 • występuje tylko w jednej pojemności
 • szklana buteleczka może się stłuc
 • trzeba przyzwyczaić się do zapachu czystego, naturalnego oleju rycynowego

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *